Regulamin

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i przesłanie do nas - poprzez kliknięcie na klawisz WYSYŁAM MOJE ZAMÓWIENIE. Z chwilą wysłania zamówienia, zostaje ono przekazane do realizacji.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana najbliższego dnia roboczego. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy sprzedaż wyłacznie dla podmiotów gospodarczych.

Sposoby składania zamówień

  1. Wypełniając odpowiedni FORMULARZ podając niezbędne dane potrzebne do wysyłki towaru,
  2. E-mailem - wysyłając pliki gerber na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Odbiorca ma możliwość dokonać oględzin paczki w obecności kuriera, po potwierdzeniu odbioru przesyłki oraz, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków w przesyłce, spisać protokół szkody, który jest podstawą do wniesienia reklamacji i otrzymania wypłaty odszkodowania.

Reklamacje

Wszystkie przypadki dotyczące wad fabrycznych lub uszkodzeń mechanicznych towaru prosimy zgłaszać do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . W przypadku widocznego uszkodzenia przesyłki (wgnieciona lub rozdarta paczka) prosimy otworzyć w obecności kuriera i jeżeli zawartość paczki została uszkodzona, sporządzić wraz z kurierem protokół szkody. Następnie prosimy skontaktować się z pracownikiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji. Produkt prosimy do nas odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i wypełnionym formularzem reklamacyjnym Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Paczkę odpowiednio zabezpieczoną prosimy odesłać pod adres siedziby firmy.

Po otrzymaniu przesyłki produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub w przypadku braku produktu, zostaną zwrócone pieniądze.

Firma SYN-TECH zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.

Firma SYN-TECH nigdy NIE udostępniała i NIE będzie w przyszłości udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów INNYCH niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych(takich jak: miasto, ulica itp.) jak i adresów e-mail.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienia w realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych, na które nie ma wpływu, bądź wynikających z winy Poczty Polskiej, firmy spedycyjnej lub kuriera.

Formy płatności

PRZELEW na nasze konto. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest potwierdzenie wpływu środków na nasze konto bankowe.

W PRZYPADKU GDY NALEŻNA KWOTA NIE WPŁYNIE NA NASZE KONTO BANKOWE W CIĄGU 7 DNI OD DATY ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA ZOSTANIE ONO USUNIĘTE I NIE BĘDZIE REALIZOWANE!

Czas realizacji zamówienia

 

Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.

na czas oczekiwania składa się:

  • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu
  • czas dostarczenia przesyłki przez kuriera firmy
  • czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia paczki (lub odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy: struga 6 11-500 giżycko).

Dostawa

Zamówione produkty dostarczamy TYLKO na terenie Polski, TYLKO za pośrednictwem Kuriera.
Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00, dokładna godzina doręczenia zależy od adresu dostawy. Informacji udzielać będą oddziały firmy kurierskiej SIÓDEMKA.
Dane teleadresowe oddziałów są dostępne na stronie internetowej pod adresem www.siodemka.com. W przypadku braku możliwości odebrania przesyłki po adresem firmowym w podanych godzinach, istnieje możliwość dostarczenia jej na adres domowy.

Odbiorca ma możliwość dokonać oględzin paczki w obecności kuriera, po potwierdzeniu odbioru przesyłki oraz, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków w przesyłce, spisać protokół szkody, który jest podstawą do wniesienia reklamacji i otrzymania wypłaty odszkodowania.
Dostawa jest realizowana po uprzednim wpłynięciu środków na nasze konto.
KOSZT DOSTAWY WYNOSI 20 PLN BRUTTO DO WAGI 31KG.